Zradlo

25. červen 2017

Sepsala jsem a seskládala jsem galerii, jak jsem si hrála v kroužku pro kreslící a malující dospělé v ZUŠ Beroun. Galerie a povídáníTU.

18. březen 2017

Dlouho bez updatu, to je ale ostuda :-). Aspoň je vidět, že se nenudím a tak nemám na web vůbec čas... (a nebo je vidět, že jsem lenoch a že se ten web needituje zrovna nejlíp, a nebo že facebook čte víc lidí...?)

7. duben 2016

Doplnila jsem nějaké další fotky z výletů.

7. březen 2016

Napsala jsem story o nemocnici na Vinohradech ZDE. Nevím moc, kam ji zařadit, ale za mých mladých let se v nemocnicích dělo mnohem míň zajímavých věcí, takže se to dobře psalo :).

28. leden 2016 - diskuze

Přihodila jsem diskuzi k Povídání o Číně

17. listopad 2015 - Report z Číny

Uf! V srpnu jsme byli na výletě v Číně a ještě teď to zpracovávám. Probrat fotky je nemožné, udělat z nich snesitelný zlomek sem, to je ještě více nemožné. Myslela jsem, že to zvládnu za měsíc (takže na konci září to bude), ale on je už v půlce listopad a ještě bych to mohla předělávat víc než rok. Takže už s tím končím. Asi tam bude hodně překlepů a možná i nějaké přehlídnuté nedodělky, ale já to teď už nějakou dobu číst vážně nebudu :).

May the 4th 2015 - Kino na granicy

Byli jsme na granicy ve spoustě kin a napsala jsem o tom report.

V září jsem fotila v ZOO v Praze (mají happy mondays pro fotografy do fotosoutěže) a ještě jsem fotky nikde nepověsila. Tak teď :).

7. duben 2015 - Pozastavení

Sedím a čekám, až personalista zavolá a připadám si tak, jako se asi mají cítit děvčata v Bravíčku a Top dívce po prvním rande (nebo před?), když ON slíbí, že zavolá, ale vím, že určitě nezavolá! Takže ačkoliv jsem udělala včera level up (narozky), můžu se vydělit dvěma a užívat si tu "náctiletou romanci".

Ten stres po dalším vytuhnutí kolem slíbeného (po)hovoru je každopádně dost kreativní. Kromě toho, že už vím celkem určitě, že zkratka BST je BullShit Time, tak mám novou POHOVOROU HYMNU. Užijte si ji, zpívejte si ji! (A jen tak na vysvětlenou, měl mi volat intervjůvr, že pro mě nemá job na krátko, protože má joby jenom na dlouho. Řekl, že zavolá v 11, ale ve 12 napsal, že zavolá v 5, ale zavolal až o půl sedmé... a přitom mohl jenom napsat e-mail :))

22. září 2014 - Report z Itálie

Na začátku září jsme jeli na výlet do Itálie.

14. září 2014 - Vyskakovací fotky

Vrátili jsme se z Itálie a vybírám fotky a protože by mi z nich vybouchla hlava, v mezičase uvažuju co s touhle žumpičkou. Uvažuju že to překopu a narvu sem nějaký systém, ale to by si pak lidi mysleli, že jsem ňouma, tak to udělám jindy. Našla jsem si udělátko, které aspoň umí vyskakovat fotky (Highslide JS) na stránce a procházet je, takže jsem to upravila v reportech o Bulharsku a Jeseníkách :).

10. srpen 2014 - Report o Filmovce

Byli jsme na filmovce a napsala jsem o tom report.

14. červenec 2014 - Výlet do Jeseníků

Udělali jsme si výlet do Jeseníků, přidala jsem popis cest a pár obrázků.

2. červenec 2014 - Labutinka

Zkouškové, úkoly, resty... chtějí odměnu a odreagování. Nový obrázek! Chystala jsem se na něj od chvíle kdy jsem viděla labutě v protisvětle při cestě na koloběžce podél Vltavy někdy v dubnu. A v Berlíně jsem si mohla vyfotit labuť pro další zkoumání. Origami jeřáb je zase jiný příběh, nechtěla jsem, aby byla labuť tak sama...

Světlo je jiné, všechno je jiné... ale inspirace načrtnuta ;)

29. květen 2014 - Výlet do Berlína

Byli jsme na výletě v Berlíně a tak jsem o tom něco napsala a udělala jsem galerii z fotek.

16. duben 2014 - Hodně moc

Dneska toho přišlo hodně moc.

Uvažuju že bych mohla letos udělat další Panďulí kalendář. Taky že je to tady trochu škaredé a chtělo by to nový kabát... no taky že asi sundám odkaz s programy protože poslední dobou píšu u falu samé hlouposti. :)
Taky uvažuju že bych měla brzo zase něco namalovat a že bychom měli jít s Ďulákama zase fotit. :)

13. říjen 2013 - Noví panďulí

Byli jsme si dneska hrát. foto.

3. říjen 2013 - Fotky

Přidala jsme pár fotek ze ZOO Praha tady.

9. září 2013 - Novinkový den

Před týdnem jsem vesele odbakalářovala a tak jsem udělala pár úprav. Místo povídek jsou tady reporty z dovolených, protože povídku jsem nenapsala už ani nepamatuju. Jinak normální update, nic spešl :-)

5. květen 2013 - Noví opráski

Nový obrázek tady. Pro ty co chtějí být v obraze :-)

Moje bakalářka mi jednou za volné víkendy určitě poděkuje.

25. listopadu 2012 - Exkurze do podzemní továrny

Slevomat nám doporučil výlet do podzemních továren, bylo to super a protože jsem zrovna potřebovala nafotit nějakou reportáž, využila jsem příležitosti a tady je. Není dlouhá, je to jenom 7 fotek :-)

Výlet určitě doporučuju, byť je možná trochu z ruky. ofiko web tu :-).

27. října 2012 - Podzimní sníh

Napadl první sníh. Občas je odhazování sněhu mnohem zajímavější než programování -> nový sněhuláček

Navíc jsem si všimla, že jsem nejspíš zapomněla panďulákům přidat fotky ze září!

7. října 2012 - Hejna nových fotek

Před týdnem jsme se s Rudou vrátili z dovolené v Itálii a já si tam mimo jiné dovolila vyfotit spoustu fotek - přibyla především jedna (rozumně) velká galerie s fotkama z Říma a jen tak. ("jen tak" neznamená "jen tak," ale to jen tak).
Přibyli taky NOVÍ Panďulákové. A samozřejmě milejší než kdy dřív. :-)

Vyfotila jsem i normální fotky, jako je kreslení do písku při západu slunce, to se totiž musí. Na východním pobřeží to jenom holt nemá takový efekt :-)

Mimochodem moje důvěra v hnědé zmrzliny utrpěla trochu šok. Italská zmrzlina je samozřejmě úžasně dobrá, hnědá italská zmrzlina ještě lepší. Jenže "Liquirizia" bohužel není likérová, ale lékořicová. Je taky pořádně hnusná.
Mušlová pizza je ale super. :-)

28. srpna 2012 - Velký edit

Udělala jsem galerii spousty sněhuláků :-)

V pondělí jsem vyfotila pěkné zvířátka a tak je z nich taky galerie

A přidala jsem loňské foto falešné nevěsty mezi kostýmy. :-)


14. srpna 2012 - Noví Panďulíci

Vyfotila jsem v oravské dědině pár (tj 2) nových fotek panďulíků, k okouknutí jsou v galerii. Chci nafotit ještě nějaké u vody, brzo budou další :-)

29. července 2012 - ke 38. Letní filmové škole

Třicátá osmá byla historicky, pro nás (tj mě a Rudu :-)) čtvrtá, moc pěkná dovolená :-)
Viděli jsme celkem 34 filmů, (tj asi 4 a čtvrt filmu na den :-)) Nejstarší byla jednoznačně Cesta na měsíc (1902), kterou jsme viděli pěknou barevnou restaurovanou i s dokumentem o. Průměrně nám film vychází na 1983 rok (takový film jsme ale samozřejmě žádný neviděli :-))

Zvláštní pozornost si zaslouží maďarský Konec (2007) a ještě Pouto nejsilnější (1945), oba opravdu výborné a vřele je doporučuju :-)

Kromě nudných statistik ještě musím dodat, že zatímco nové polské filmy jsou opravdu obdivuhodné, z nových českých je jednomu blujno. A Harold Lloyd je frajer, i když se mi film o tchýních moc nelíbil.
Jo a viděli jsme Strašlivého Loupežníka Lotranda ŽIVĚ! :-)
No a aby bylo sebestřednosti učiněno zadost, byli jsme i v televizi!!! :-)
Tak za rok třeba zase :-)

6. července 2012 - galerie obrázků na zdech

Přidala jsem mezi obrázky malby na stěny v JŠ Rosa.
Krátký popisek je k dostání na úvodní stránce obrázků :-)
Zabralo to malování nakonec trochu víc času, než jsme plánovali... :-)

5. července 2012 - pochlubení

Soutěž - výsledky
Od teď jsem velká internetová vicemiss (tj víc než miss) sympatie! Oficiální výsledky výše :-) O to lepší to je, že jsem nemusela obtěžovat svoje kamarády prosbami o hlasy abych si vyskákala pro nominace, takovou soutěž aby dneska člověk pohledal. Tak při téhle příležitosti moc děkuju za podporu.
Mezi cenami byly mimo jiné tky hororové figurky, tak možná pro panďuláky nastanou temnější časy :-)

15. května 2012 - první novinka

Edit mojeho věku, už jsem chvíli starší :-) A koupila jsme si moc hezkou sukni, ale to se tady na webu moc neprojeví :D

©Vendula Rosová 2010 - 2019