Zradlo

Fotky

Čas od času taky vezmu do ruky foťák a kradu duši všemu, co se mi dostane před objektiv. Je to trochu rychlejší než kreslení nebo malování a skoro stejně veselé.

Kromě teda takových normálních prostě fotek které lidi dávají na internet, aby se jim kamarádi mohli smát, občas vycvaknu něco za co se nestydím, protože je to hezké a baví mě to. Nejraději panenky, ale neopovrhnu třeba pěkným zvířetem. (nejsem zvrhlík)

Nejživější je galerie pana Ďuláka a paní Ďulinky, je to dlouhodobá pohádková práce která začala myslím v létě 2008. Nedávno jsem zjistila, že jsou to Finští sauna tonttu a v běžném pracovním poměru dohlíží na to, aby se lidi v sauně chovali slušně. Teď nejsou ve Finsku, ale stejně se chovají správňácky. Jsou tak akorát aby se k nim napsala třeba pohádka, taky že se napíše a vydá a oni pak budou slavní. Stejně si akorát nosí květiny a muckají se v trávě :-)

Panďulákové

Série fotek z broučího pohledu. Příhody pana Ďuláka a paní Ďulinky, v nesnázích nebo na dovolené, v létě, zimě i v dalekých krajích. Jen o vlásek unikli vyhazovu, díky Bohu, protože tak fotogenické kamarády jen tak někde nepotkáte.


Panďuláci se dále dostali vlastní kalendář 2012 a o pár let později hezčí verzi kalendáře 2015
Stejně tak 2014 jsem jim udělala fotoknížku (má 104 stránek a byla pro tatínka k narozeninám :) - a protože první přišla s vadou tisku, zbyla ta kopie i pro mě).

Zvířátka

Fotky zvířátek ze Zoo a tak. Takové má každý.


Plyšové tablo

Jsou malí a chlupatí. Měli by tady být všichni,ale nejsou. Mnoho jich přibylo, pár ubylo, jak už to tak s hračkami bývá. Nemůžete je držet doma jen proto, že je máte rádi.


Lenčiny panenky

Moje kamarádka Lenka sbírá porcelánové panenky, má jich hroznou spoustu a všechny jsou moc krásné!

©Vendula Rosová 2010 - 2019